Poprzedni
Następny
SZÓSTA

EDYCJA

VI edycja Kanaba Fest odbędzie się 7-8 maja 2022 roku w nowym ekscytującym miejscu. Naszym nadrzędnym celem jest rozwój branży konopnej i łączenie biznesów oraz edukacja lokalnych społeczności. Podczas VI edycji znajdziesz nas w „miejscu spotkań ludzi najfajniejszych”, leżącym nieopodal plaży, z piękną architekturą, nowoczesną atmosferą, wspaniałym widokiem, w których możesz dać upust kulinarno-muzycznym fantazjom. Wyjątkowość tego miejsca docenią przede wszystkim osoby lubiące postindustrialne klimaty i… duże statki.

 Domyślasz się już jakie miasto odwiedzimy w 2022? 

NAJCIEKAWSZE

MARKI KONOPNE

Rynek konopny rozwija się bardzo szybko i każdego roku przynosi nam nowe odkrycia. Regularnie powstają też nowe firmy i produkty, które swoimi rozwiązaniami budzą zainteresowanie odbiorców. Podczas naszego wydarzenia poznasz najciekawsze marki w branży i zobaczysz innowacyjny asortyment. W trakcie Kanaba Fest możesz osobiście porozmawiać  z wystawcami i uzyskać specjalne oferty targowe!  Nieważne czy jesteś uczestnikiem, czy wystawcą – z nami na pewno osiągniesz korzyści! 

 

Dla

KAŻDEGO

Nasze targi są dla wszystkich. Nieważny jest wiek, zawód, ani stan portfela. Dla każdego znajdzie się coś interesującego. Konopie to rośliny, które potrafią zaskakiwać nawet największych sceptyków. Zabierz ze sobą rodzinę, przyjaciół, przyjdź i dowiedz się co mogą dać ci konopie. Kanaba Fest to wyjątkowe targi, różniące się od wszystkich innych tego typu wydarzeń na świecie. Jednym z naszych celów jest aktywizowanie lokalnych społeczności, dlatego też nasze wydarzenie jest tzw. targami kroczącymi. Kto wie, może w przyszłym roku zorganizujemy Kanaba Fest u ciebie w mieście?

STREFA

EDUKACYJNA

Stawiamy na wiedzę i skupiamy się na edukacji, bo dzięki temu stajemy się bardziej świadomi. Zapraszamy na bezpłatne wykłady, podczas których uznani eksperci opowiedzą o stosowaniu medycznej marihuany, uprawie konopi włóknistych, ustawodawstwie, czy o tym, jak sprawić by życie stało się lepsze dzięki konopiom. 

Jeśli chcesz wziąć udział w Strefie Edukacyjnej jako prelegent lub chcesz zasugerować nam jakiego eksperta powinniśmy zaprosić, nie omieszkaj powiedzieć nam o tym – info(at)kanabafest.pl

Harmonogram Strefy Edukacyjnej w 2021  

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ W 2022 ROKU

ZOBACZ JAKIE KORZYŚCI CZEKAJĄ NA NASZYCH PARTNERÓW

Zaprezentuj swoją markę przed ponad 5 000 – 10 000 osób, które odwiedzą nasze międzynarodowe targi konopne.
Dotrzyj z informacją o swojej marce do nowych odbiorców, dzięki komunikacji w największych portalach,
sklepach i serwisach branżowych.

Zaangażuj nowych klientów poprzez aktywacje w naszych mediach.

Reklamuj się w outdoorze,  prasie, internecie oraz w najważniejszych serwisach i mediach konopnych.

LOKALIZACJA

#ELEGANCJA #STYL #DESIGN

Kanaba Fest Expo słynie z niesamowitych lokalizacji. Spotykaliśmy się w najbardziej klimatycznych przestrzeniach, stawiając na elegancję i styl, komfort i wygodę uczestników naszych wydarzeń. W 2021 roku zaprosiliśmy Państwa do kulturalnego i rozrywkowego centrum warszawskiej Pragi, mieszczącego się na terenie zabytkowej Fabryki Wódek „Koneser”.

W 2022 zabierzemy Cię do kolejnej ekscytującej lokalizacji: Plenum. To 3 000 metrów kwadratowych powierzchni zlokalizowanej w samym sercu Stoczni Gdańskiej, w budynku, w którym atmosfera przemysłowej hali produkcyjnej przenika i łączy się z nowoczesną, designerską przestrzenią. Otoczone jest ulicznymi restauracjami, galeriami sztuki, klubami nocnymi, a od maja jest najpopularniejszym miejscem spotkań w tym pięknym nadmorskim mieście.

Dowiedz się jako pierwszy o naszych planach, otrzymuj oferty specjalne i kody promocyjne od naszych partnerów, bądź na bieżąco z branżą konopi indyjskich.

PARTNERZY 2021

Główny Sponsor
Partner
Sponsor Strefy Edukacyjnej

TEGOROCZNI WYSTAWCY

dziękujemy za udział w targach!

ZOSTAŃ PATRONEM MEDIALNYM

Na wydarzenie zapraszamy media konopne, lifestylowe, lokalne i ogólnopolskie. 

Zapraszamy po akredytację na targi.