Niepowtarzalny klimat naszych targów tworzy m.in. jak zwykle starannie dobrane miejsce. W tym roku wróciliśmy do korzeni – warszawskiej Pragi, gdzie mieści się Klub Koneser. Jest to miejsce ściśle powiązane z kulturą oraz stworzone z ideą kreatywności i rozwoju. Nowoczesne wnętrza połączone z klasycznym stylem tworzą przyjemną przestrzeń, która pozwoli zarówno naszym gościom jak i wystawcom poczuć się komfortowo.

DOJAZD

ADRES

Plac Konesera, Warszawa, 03-736

GODZINY

OTWARCIA

Hala targowa jest otwarta dla gości w sobotę od 11:00 do 19:00
oraz niedzielę od 11:00 do 18:00

Koneser powstał na terenie dawnej fabryki wódek, w sercu warszawskiej Pragi. Z tego powodu przybycie na nasze targi nie sprawi Wam problemów, ponieważ wszystkie drogi w Warszawie prowadzą właśnie tam. Do dyspozycji mamy metro, tramwaje, autobusy i pociągi (Dworzec Warszawa Wileńska i Warszawa Wschodnia) oraz dogodne połączenie z lotniskiem Chopina i lotniskiem w Modlinie.

Jeżeli chcesz przyjechać do nas samochodem wystarczy wpisać w nawigację: Parking Wjazd Białostocka 7, Centrum Handlowe.

Jeśli zaś przyjechałeś do nas spoza Warszawy, to oprócz taksówek, pojazdów FreeNow, Uber, Bolt masz do wyboru komunikację miejską. W tym celu najlepiej skorzystać ze strony – jakdojadę.pl.

AKOMODACJA

Zachęcamy do skorzystania z aplikacji Booking, Trip Advisor lub Airbnb jeśli chcesz znaleźć lokum we własnym zakresie. Rekomendujemy również pobliskie miejsca – hotele i opcje budżetowe.