LOKALIZACJA

Kanaba Fest Expo słynie z niesamowitych lokalizacji. Spotykaliśmy się w najbardziej „klimatycznych” przestrzeniach, stawiając na elegancję, styl, komfort i wygodę uczestników naszych wydarzeń. W 2021 roku zaprosiliśmy Was do kulturalnego i rozrywkowego centrum warszawskiej Pragi, mieszczącego się na terenie zabytkowej Fabryki Wódek „Koneser”.

W 2022 roku zabierzemy Cię do kolejnej ekscytującej lokalizacji: Plenum. To 3 000 metrów kwadratowych powierzchni zlokalizowanej w samym sercu Stoczni Gdańskiej, w budynku, w którym atmosfera przemysłowej hali produkcyjnej przenika iu łączy się z nowoczesną, designerską przestrzenią. Otoczone jest ulicznymi restauracjami, galeriami sztuki, klubami nocnymi, a od maja jest najpopularniejszym miejscem spotkań w tym pięknym nadmorskim mieście.

DOJAZD

ADRES

Doki 1/90b, Gdańsk

GODZINY

OTWARCIA

Hala targowa jest otwarta dla gości w sobotę od 11:00 do 19:00
oraz niedzielę od 11:00 do 18:00

Plenum to przestrzeń kreatywna położona w sercu Stoczni Gdańskiej, oferująca możliwość organizacji niezwykłego wydarzenia. To 3000 m2 otwartych na wydarzenia audiowizualne, spotkania biznesowe, konferencje, warsztaty, targi.

Plenum to budynek, w którym atmosfera industrialnej hali przemysłowej łączy się z nowoczesnym designerskim wnętrzem. To przestrzeń inspiracji, tworzenia innowacyjnych rozwiązań, dzielenia się pomysłami, doskonalenia umiejętności i zdobywania wiedzy.

Miejsce naszych targów konopnych to bijące serce Gdańska, a ulica Elektryków, przy której znajduje się Plenum, decyzją rady miasta została zamknięta dla ruchu samochodowego, ponieważ skupia tak dużą liczbę osób. Z tego powodu przybycie na nasze targi nie sprawi problemów, ponieważ wszystkie drogi w Gdańsku prowadzą właśnie tam. Do dyspozycji mamy tramwaje, autobusy i kolej. Instrukcja dojazdu powyższymi środkami transportu znajduje się TUTAJ lub TUTAJ.

Jeżeli chcesz przyjechać do nas samochodem wystarczy wpisać w nawigację: Plenum, Doki 1/90B, Gdańsk.

AKOMODACJA

Zachęcamy do skorzystania z aplikacji Booking.com, Trip Advisor lub AirBnB jeśli chcesz znaleźć lokum we własnym zakresie. Rekomendujemy również pobliskie miejsca – hotele i opcje budżetowe.

wydarzenie, ul. Elektryków
Stocznia Gdańska
wnętrze Plenum