Jednym z naszych głównym celów jest uświadomienie społeczeństwu i władzom, że konopie to jedne z najbardziej przydatnych człowiekowi roślin. Chcemy odkłamać ich nadszarpnięty wizerunek. Poprzez naszą inicjatywę chcemy pokazać, że nie należy jej się bać, tylko w pełni korzystać z jej nieprzeciętnych walorów. Naszym celem jest konsolidacja i tworzenie konopnej społeczności.

CZEGO SIĘ
SPODZIEWAC?

Kanaba Fest czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o konopiach przemysłowych, medycznej marihuanie, uprawie roślin czy bardziej świadomym trybie życia. 

STREFA
WIEDZY

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strefy edukacyjnej i rozmowy z wystawcami, którzy posiadają ogromną wiedzę i chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Śledź nasz fanpage, gdzie pojawią się informacje na temat wykładów i warsztatów, na które zaprosiliśmy ekspertów w Polski i ze świata.

MUZYKA
NA ŻYWO

W ciągu dnia będzie można usłyszeć sety DJskie, zrelaksować się na leżaku przed budynkiem, wieczorem zaprosimy was na koncerty, a w nocy na afterparty. Wszystko odbywać się będzie na terenie Centrum. 

GODZINY OTWARCIA

Targi jak zawsze będą trwały dwa dni.

Hala targowa będzie otwarta dla gości

w sobotę od 11:00 do 19:00

oraz niedzielę od 11:00 do 18:00

FAQ
Czy wstęp na Kanaba Fest jest za darmo?

Od piątej edycji wstęp kosztuje 10 PLN za uczestnictwo w 1 dniu i 15 PLN za 2 dni. Poza tym płacisz tylko za produkty oferowane przez wystawców i parking jeśli przyjechałeś do nas samochodem. Strefa Edukacyjna jest bezpłatna i prowadzi do niej osobne wejście. 

Czy muszę pokazywać dowód przy wejściu na targi?

Nie. Jednak jeśli jesteś niepełnoletni powinieneś przyjść ze swoim opiekunem. Nie musi to być rodzic, wystarczy pełnoletnie rodzeństwo lub przyjaciele. W innym wypadku możesz zostać wyproszony przez ochronę obiektu.

Czy mogę wziąć ze sobą psa?

Tak, o ile nie jest agresywny. Pamiętaj, aby założyć psu kaganiec i trzymać na smyczy. Upewnij się, że zwierzak nie sprawi nam żadnej niespodzianki – zabierz go wcześniej na dłuższy spacer. 

Czy będzie szatnia?

Oczywiście na terenie hali znajduje się szatnia, gdzie będzie można zostawić swoje okrycia. Liczymy na to, że tego dnia pogoda dopisze i poza spędzaniem czasu w środku, będzie można złapać trochę słońca.

Czy palenie jest dozwolone?

Palenie w pomieszczeniach jest całkowicie zabronione. Zapewnimy wam natomiast specjalne strefy, gdzie można puścić dymka.