Konopie indyjskie są spożywane przez 290 milionów ludzi na całym świecie. Przewiduje się, że do 2022 r. nasze globalne wydatki na konopie osiągną 32 miliardów dolarów. Jest to lek na ból, stany zapalne, lęki, bezsenność, zaburzenia odżywiania, problemy skórne, drgawki oraz wiele innych utrudniających codzienne funkcjonowanie dolegliwości. Równoważy nasze ciało i może wzmocnić układ odpornościowy.

Ale nie tylko.

Znamy ponad 50 000 produktów, które możesz wyprodukować z konopi, w tym żywność bogatą w unikalne dla innych roślin składniki, wytrzymałą i zdrową dla naszego organizmu odzież, biopaliwa, czy materiały budowlane – dlaczego więc nie zwrócić się w stronę produktów roślinnych, ekologicznych, biodegradowalnych, wysokiej jakości i trwałych. Konopie są doskonałym surowcem aby ludzkość nauczyła się dbać o dobro naszej planety i wreszcie zacząć ją pielęgnować.

Jednym z naszych głównym celów jest uświadomienie społeczeństwu i władzom, że konopie to jedne z najbardziej przydatnych człowiekowi roślin. Chcemy odkłamać ich nadszarpnięty wizerunek. Poprzez naszą inicjatywę chcemy pokazać, że nie należy jej się bać, tylko w pełni korzystać z jej nieprzeciętnych walorów. Naszym celem jest konsolidacja i tworzenie konopnej społeczności.

CZEGO SIĘ
SPODZIEWAC?

Spodziewamy się, że w naszym wydarzeniu weźmie udział 5 – 10 tys. osób o podobnej wizji świata. Spotkasz tam przypadkowych użytkowników, pacjentów, rolników i plantatorów, właścicieli firm, influencerów, twórców produktów, ludzi w różnym wieku i w różnym zawodzie. Przyjdź i zadaj pytania, wypróbuj kosmetyki, zdrową żywność, ręcznie robione fajki, powąchaj kwiaty CBD.

Kanaba Fest zapewni wszystko co chciałbyś wiedzieć o konopiach przemysłowych, medycznej marihuanie, uprawie roślin czy bardziej świadomym trybie życia. 

STREFA
WIEDZY

Zapraszamy ekspertów z różnych dziedzin w celu stworzenia pełnego obrazu konopi. Podczas prelekcji i paneli pragniemy dzielić się wiedzą i wymieniać doświadczenia związane ze wszystkimi dziedzinami, w których ta najbardziej przydatna ludzkości roślina może nam przynieść korzyści. Śledź nasz fanpage, aby uzyskać informacje o prelegentach, których usłyszysz w naszej Strefie Edukacyjnej.

Zobacz AGENDĘ.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strefy edukacyjnej i rozmowy z wystawcami, którzy posiadają ogromną wiedzę i chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Śledź nasz fanpage, gdzie pojawią się informacje na temat wykładów i warsztatów, na które zaprosiliśmy ekspertów w Polski i ze świata.

MUZYKA
NA ŻYWO

Będziemy bawić Cię muzyką na żywo od lokalnych DJ-ów, którzy zagrają różnorodne gatunki, od funku, soulu, rapu po muzykę elektroniczną.

Przy wszechobecnej podczas trwania Kanaba Fest muzyce będzie można zrelaksować się na leżaku przed budynkiem, wieczorem zaprosimy was na koncerty, a w nocy na afterparty.

Wszystko odbywać się będzie na terenie targów!

 

 

GODZINY OTWARCIA

Targi jak zawsze będą trwały dwa dni.

Hala targowa będzie otwarta dla gości

w sobotę od 11:00 do 19:00

oraz niedzielę od 11:00 do 18:00

Plenum, Ul. Doki 1/90b, Gdańsk, 80-863

FAQ
Czy wstęp na Kanaba Fest jest za darmo?

Od piątej edycji wstęp kosztuje 10 PLN za uczestnictwo w 1 dniu i 15 PLN za 2 dni. Poza tym płacisz tylko za produkty oferowane przez wystawców i parking jeśli przyjechałeś do nas samochodem. Strefa Edukacyjna jest bezpłatna i prowadzi do niej osobne wejście. 

Czy muszę pokazywać dowód przy wejściu na targi?

Nie. Jednak jeśli jesteś niepełnoletni powinieneś przyjść ze swoim opiekunem. Nie musi to być rodzic, wystarczy pełnoletnie rodzeństwo lub przyjaciele. W innym wypadku możesz zostać wyproszony przez ochronę obiektu.

Czy mogę wziąć ze sobą psa?

Tak, o ile nie jest agresywny. Pamiętaj, aby założyć psu kaganiec i trzymać na smyczy. Upewnij się, że zwierzak nie sprawi nam żadnej niespodzianki – zabierz go wcześniej na dłuższy spacer. 

Czy będzie szatnia?

Niestety szatnia nie będzie dostępna. Liczymy na to, że pogoda dopisze i niepotrzebne będą okrycia wierzchnie. 

Czy palenie jest dozwolone?

Palenie w pomieszczeniach jest całkowicie zabronione. Zapewnimy wam natomiast specjalne strefy, gdzie można puścić dymka.