Kanaba Fest jest tworzony przez entuzjastów konopi, ludzi zaangażowanych w rozwój rynku od jego początków. Chcemy, aby coraz więcej osób korzystało z tego, co konopie mogą dać nam zarówno na poziomie biznesowym, jak i konsumenckim. Chcemy, aby nasza konopna społeczność rosła i stawała się silniejsza, a skoro tu jesteś, mamy nadzieję, że możemy to zrobić razem.

Chcemy, aby dzięki naszym targom ludzie z branży osiągali nie tylko korzyści biznesowe, ale również nawiązywali kontakty, wymieniali doświadczenia i edukowali się nawzajem. Mamy nadzieję, że dzięki nam powstaną nowe przedsiębiorstwa, a społeczność konopna będzie intensywnie się powiększać, co wpłynie korzystnie na stworzenie nowych, dobrze płatnych miejsc pracy.

Dołącz do największego wydarzenia konopnego w Polsce. Uzyskaj dotarcie do szerokiego kręgu odbiorców poprzez nasze social media, prasę, kampanie w internecie i outdoorze. Bądź widoczny u naszych partnerów. Poznawaj przedstawicieli branży z całego świata w Strefie Networkingu i podczas Afterparty. Twórz z nami silną społeczność konopną, która dba o wysoki poziom edukacji społeczeństwa.

KORZYŚCI DLA WYSTAWCY

DOTARCIE DO 7 000 OSÓB

KTÓRE ODWIEDZAJĄ TARGI

KAMPANIA W INTERNECIE

W SERWISACH BRANŻOWYCH
I SKLEPACH ONLINE

KOMUNIKACJA
W SKLEPACH PARTNERSKICH

ULOTKI DYSTRYBUOWANE
PRZEZ GROW SHOPY

KAMPANIA W OUTDOORZE

SKM, KLUBY,
POPULARNE MIEJSCA PUBLICZNE