Kanaba Fest jest tworzony przez entuzjastów konopi, ludzi zaangażowanych w rozwój rynku od jego początków. Chcemy, aby coraz więcej osób korzystało z tego, co konopie mogą dać nam zarówno na poziomie biznesowym, jak i konsumenckim. Chcemy, aby nasza konopna społeczność rosła i stawała się silniejsza, a skoro tu jesteś, mamy nadzieję, że możemy to zrobić razem.

Chcemy, aby dzięki naszym targom ludzie z branży osiągali nie tylko korzyści biznesowe, ale również nawiązywali kontakty, wymieniali doświadczenia i edukowali się nawzajem. Mamy nadzieję, że dzięki nam powstaną nowe przedsiębiorstwa, a społeczność konopna będzie intensywnie się powiększać, co wpłynie korzystnie na stworzenie nowych, dobrze płatnych miejsc pracy.

Co roku spotykamy się w coraz większym gronie producentów, growerów, pasjonatów i aktywistów konopnych. Nasza społeczność rośnie wraz z wiedzą i świadomością na temat możliwości wykorzystania tej rośliny. 

Jak już zapewne wiesz, rekrutacja wystawców na majową edycję jest już zakończona. Możesz dołączyć do nas jako Supporter otrzymując szereg świadczeń:

Promocja Twojej marki w naszych social mediach: 1 post w kwietniu + post po wydarzeniu; logo w komunikacji online i offline; pół strony z reklamą Twojej marki w katalogu targowym (7 000 sztuk) ;15 biletów VIP dla Twoich gości 1 banner z Twoim logo w Plenum / 3 flagi na terenie obiektu. Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej.

KORZYŚCI DLA WYSTAWCY

DOTARCIE DO 7 000 OSÓB

KTÓRE ODWIEDZAJĄ TARGI

KAMPANIA W INTERNECIE

W SERWISACH BRANŻOWYCH
I SKLEPACH ONLINE

KOMUNIKACJA
W SKLEPACH PARTNERSKICH

ULOTKI DYSTRYBUOWANE
PRZEZ GROW SHOPY

KAMPANIA W OUTDOORZE

SKM, KLUBY,
POPULARNE MIEJSCA PUBLICZNE