Canna – poznaj sponsora

Upowszechniają wiedzę o roślinach

Fikus lubi ciepło, nie każda monstera ma dziury. Pomidor potrafi całkiem nieźle wyrosnąć na balkonie… A jaka jest Twoja ulubiona roślina?

Rośliny, jak wszystkie żywe organizmy, zasługują na swoje małe przyjemności. Niewiele rzeczy jest tak satysfakcjonujących, pieknych i daje tyle w zamian, co one.

Dlatego nie wyobrażamy sobie targów Kanaba Fest bez osób, które na uprawie roślin i ich pielęgnacji znają się najlepiej

Robią to od 1997 roku, to już coś. Ich produkty dostępne są w całej Europie, Australii, Ameryce Północnej, na Środkowym Wschodzie i w Afryce. Znajdziecie ich w ofercie ponad 95% growshopów.

Te liczby robią robotę, ale oni – skromni i zdolni – wolą, aby to ich pasja mówiła najwięcej.

CANNA, bo to o nich mowa, to firma wywodząca się z Holandii, mająca przedstawicieli i dystrybutorów również Polsce. Ich produkty to serie do uprawy roślin, odpowiednio dobrane pod te rosnące w glebie, kokosie czy hydroponice.

Ale CANNA to nie tylko firma i jej produkt. To też osoby, dla których wiedza jest niezwykle istotna. Z tego powodu prace nad nowym produktem prowadzą średnio przez dwa lata, a ich strony oraz stoiska pełne są rad dla hodowców. To pasjonaci, doceniani na całym świecie, chętnie dzielący się nowinkami o uprawie.

Dlatego jesteśmy dumni, że CANNA jest naszym partnerem od lat. I w tym roku nie będzie inaczej – znów zadbamy o to, by nasze targi i wasze roślinki rosły jak najlepiej!