TARGI

Zarezerwuj sobie sobotę 6 maja od 11:00 do 19:00 i niedzielę 7 maja od 11:00 do 18:00, aby być na naszym wydarzeniu! Zapraszamy na targi, podczas których poznasz szerokie spektrum produktów z konopi. Spodziewaj się zdrowych produktów spożywczych, takich jak oleje, makarony czy mąka z nasion; produktów do palenia i waporyzacji oraz olei z kannabionoidami które pomagają zrelaksować się, rozluźnić i przynoszą ulgę w bólach. Poznaj producentów growboxów, lamp i nawozów do roślin; ubrań, plecaków, butów i toreb; papieru, opału i produktów dla zwierząt. Kanaba Fest to tysiące legalnych zastosowań konopi w jednym miejscu.

ATRAKCJE

Podczas Kanaba Fest doświadczysz całego spektrum atrakcji towarzyszącym targom. Możesz spędzić czas w dedykowanych strefach, gdzie zdobędziesz wiedzę, nauczysz się czegoś nowego, przetestujesz nieznane dotąd produkty, posłuchasz muzyki, zrelaksujesz się, czy porozmawiasz z lekarzem. Dowiedz się co czeka na ciebie podczas nadchodzącej edycji.

EDU
ZONE

Zastanawiasz się czasami czy znamy pełen potencjał Cannabis Sativa L? Jakie ma możliwości? Co zmienia w kontekście jednostki, społeczeństw? Jaka jest jej przyszłość? W Strefie Edukacyjnej staramy się pokazać tę wszechstronną roślinę z punktu widzenia doświadczeń ekspertów z wielu sektorów. Jak co roku, strefa wiedzy jest bezpłatna. Przez dwa dni będziesz mieć okazję uczestniczyć w wykładach, panelach i warsztatach, porozmawiać z przedstawicielami organizacji i aktywistami, a także poznać podobnych sobie ludzi z całej Polski nie musząc martwić się o swój portfel.

KANABA CUP

Weź udział lub zagłosuj w Kanaba Cup – plebiscycie, który ma na celu wyłonienie oraz wypromowanie produktów o wysokich standardach produkcji i spełniających wygórowane oczekiwania odbiorców. Po raz pierwszy w Polsce przyznamy nagrody Kanaba Fest, by uhonorować wartościowe osoby i zaangażowanych producentów.

W ramach głosowania online wyłonimy Osobowość Branży Konopnej Roku oraz Najlepsze Stoisko, a także decyzjami specjalnie wybranych sędziów, wybierzemy Produkt Roku oraz Najlepszy Susz CBD i CBG.

WARSZTATY I STREFA KIDS

W strefach warsztatowych będzie można podpatrzyć m.in. produkcję cegły konopnej,  papieru z konopi. Smakosze znajdą u nas coś dla siebie, ponieważ przygotowujemy warsztaty kulinarne. Dodatkowo rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące badania kannabinoidów i innych substancji w produktach pochodzących z konopi, a także nauczymy jak skręcać poprawnie jointy oraz obsługiwać inhalatory. Rodzice natomiast będą mogli pozwolić maluchom na zabawę w Strefie Kids.

KULTURA I ART ZONE

To bardzo ważna część branży konopnej, która ma wpływ na to, jak się postrzega społeczność, którą budujemy. Elementem naszej misji jest tworzenie i promowanie kultury naszej branży. Podczas Kanaba Fest pokażemy wystawę tematycznych obrazów. Towarzyszyć nam będzie galeria wielkoformatowych zdjęć kwiatów rróżnorodnych odmian konopi. Zajrzyj na kanabowe stoisko, gdzie autorzy Bogdan Jot i profesor Dorota Rogowska-Szadkowska będą podpisywać swoje książki o konopiach. Podczas targów zaprezentujemy również wystawę tematycznych obrazów, rysunków i rzeźb, a także pokażemy tkaniny z konopi.

Jeśli jesteś artystą i chcesz zaprezentować swoje prace inspirowane cannabis, zapraszamy do kontaktu pod e-mail: info(at)kanabafest.com.

STREFA
MED

Jak wiadomo kannabinoidy zawarte w konopiach, ze względu na swe właściwości medyczne wykorzystywane są szeroko w medycynie. Z tego powodu postanowiliśmy stworzyć Strefę Med specjalnie dla pacjentów, którzy licznie odwiedzają nasze targi. W tej przestrzeni, dzięki zaproszonym specjalistom pacjent będzie mógł dowiedzieć się o tym, jak w praktyce poradzić sobie z niwelowaniem objawów przewlekłych chorób w bezpieczny i skuteczny sposób.

STREFA
BEAUTY

Jak wykorzystać konopie do pielęgnacji ciała? Coraz więcej marek decyduje się na dodanie ekstraktu z konopi do swoich produktow ze względu na ich właściwości poprawiające kondycję skóry. Konopne balsamy, olejki, kremy, produkty do włosów – poznaj jak działają w naszej strefie dedykowanej pięknu. Porozmawiaj ze specjalistami, aby dobrać produkt najleszy dla siebie.

STREFA CHILL

Podczas myszkowania wsród stoisk przychodzi taki moment, kiedy mamy ochotę na chwilę odpoczynku. Nasza Strefa Chillout’u pozwoli ci na delikatne zwolnienie i rozkoszowanie się atmosferą. Dobry posiłek i pyszny koktajl zapewnią spokój ducha i dodadzą niezbędnej energii. Rozsiądź się wygodnie i pochłaniaj jak najwięcej pozytywnych emocji, aby znów móc rzucić się w targowy wir. W Strefie Chill spotkasz obecnych lub przyszłych znajomych, ponieważ to miejsce sprzyja wspólnej integracji i pobudza kreatywność. Wyluzuj się!

NETWORKING AREA

Networking Area to dedykowana przestrzeń przeznaczona dla wystawców, gości i przyjaciół Kanaby, mediów oraz ludzi zasłużonych dla społeczności konopnej. W komfortowych i spokojnych warunkach mogą oni prowadzić rozmowy i wymieniać się swoimi spostrzeżeniami na temat branży. To nasza strefa integracji i networkingu. Ty też możesz do nich dołączyć.