Instruktorzy Workshop


Warsztaty z Roll Masterką – Jak skręcić idealnego jointa?

Sobota 14:00, 15:15, 16:30

Trening Jogi – podstawowe krążenia ruchowo – oddechowe

Sobota 13:00, Niedziela: 11:00
Trenerka Daria Brzostowicz

Mała Specjalistka od roll masteringu i wielowymiarowego wpływu jogi, technik oddechowych oraz medytacji na nasz organizm. Praktykuje zamiłowanie do ziołolecznictwa, które jest jej pasją i hobby.


Pokaz badania czystości suszu konopnego przy użyciu testów Pro Test

Sobota 14:15, Niedziela 12:20
Analityk
Jerzy Afanasjew
 

Aktywista i edukator, absolwent Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW. Człowiek o bogatym doświadczeniu – zajmował się problematyką substancji psychoaktywnych w Social Drug Policy Initiative oraz na wielu międzynarodowych stażach. Produkuje testy protestkit.eu do sprawdzania składu i bezpieczeństwa substancji, a ponadto prowadzi zajęcia szkolne na temat uzależnień (profilaktykazklasa.pl).


Pokaz Dmuchania akcesoriów do palenia

Sobota 15:30, Niedziela 13:40
 

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Swoją drogę jako dmuchacz szkła laboratoryjnego rozpoczęłam w 2017 roku w Unikatowych Bongach, tam odnalazłam pasję w tworzeniu szklanych akcesoriów do palenia.


Gotujemy z konopiami – miligramy.pl

Sobota 17:45, Niedziela 15:55
Analityk Olga Jabłońska

Cześć, jestem Olga. 

Z wykształcenia chemik analityk. Uwielbiam eksperymentować, nie tylko w laboratorium. 

Miligramy to blog, na którym opisuje sposoby na gotowanie z użyciem produktów konopnych. Znajdziecie tam przepisy wykorzystujące różnego rodzaju infuzje, olejki konopne, maceraty, czy wysokogatunkowe susze.

Uważam, że jedzenie nie służy tylko dostarczeniu organizmowi substancji odżywczych, to przede wszystkim kwestia przyjemności.

Na wspólne gotowanie zapraszam Was w …. Podczas trwania Kanaba Fest w Katowicach!

 

Vape Master- Jak poprawnie używać waporyzatora ?

Sobota 16:45, Niedziela 14:55
Mikolaj Rusin

4 lata temu skończyłem studia, ale niedługo potem okazało się, że moja ścieżka zawodowa zaprowadzi mnie w zupełnie inne miejsce, niż wcześniej przypuszczałem. Od 3 lat tworze razem z Mopsem portal WEEDWEEK.PL. Jestem wielkim miłośnikiem inhalatorów, szczególnie tych manualnych. Oprócz zajawki na sprzęt, mam również ogromny fun z informowania ludzi o rożnych konopnych ciekawostkach i zmianach, które dzieją się na całym świecie. Na co dzień możecie mnie śledzić na Instagramie @mikolajzkonopi oraz na wszystkich mediach społecznościowych portalu WEEDWEEK oraz marki ROLLMOPS.


Tworzenie cegły konopnej

Cały dzień
Marcin Krzyżkowiak

Marcin jest założycielem CannArch, start-upu dostarczającego technologie obniżające ślad węglowy dla branży budowlanej. Od wielu lat promuje bezodpadowe przetwórstwo konopi w myśl idei odpowiedzialnego rozwoju.

Marcin był współautorem książki FAAAT “Cannabis and Sustainable Development” oraz prelegentem na TEDx/WUT. Pracował m.in.  w HemPoland, a obecnie jest doradcą HempToday i członkiem Rady Nadzorczej w Zakładach Spożywczych BONA, gdzie rozwija projekty zastosowania konopi w produkcji żywności.


Pozyskiwanie papieru konopnego metodą chałupniczą

Cały dzień
Przemysław Matuszewski

Miłośnik konopi, który kilka lat temu otworzył oczy, przełamał lęki i krok po kroku zdobywał wiedzę i dzielił się nią edukując przy każdej nadarzającej się okazji. Mieszkając przez całe życie w cieniu największej papierni w Polsce, naturalnie zainteresowałem się papierem konopnym. Nauczyłem się sztuki czerpania papieru konopnego i od tego czasu jako Konopna Wioska Gruczno, prowadzę warsztaty głównie dla najmłodszych, którzy dzięki temu mogą zobaczyć, jak bardzo pożytecznymi roślinami są konopie. Uczestnicy moich warsztatów mogą samodzielnie stworzyć coś przydatnego i namacalnego, niepowtarzalną, ekologiczną, trwałą i piękną kartkę konopnego papieru.