Kanaba Cup – nagrody branży

Społeczność Kanaba Fest co roku przyznaje nagrody branży, podczas tej edycji rozdane zostaną aż cztery. W ramach plebiscytu Kanaba Cup wybierana będzie Osobowość Roku czyli osoba szczególnie aktywnie działająca na rzecz rozwoju branży i edukacji konopnej. Nagrodzony zostanie także Najlepszy Produkt oraz Najlepsze Stoisko Targowe.

Konopna Osobowość Roku

Doceniamy tych, którzy szczególnie wpływają na rozwój konopnego środowiska, inspirują nas i rozwijają. Szukamy wyjątkowych naukowców, biznesmenów, menadżerów, aktywistów, popularyzatorów. Co więcej, osoba taka nie musi szczególnie wyróżniać się działalnością w tym konkretny roku – w tej edycji oceniamy również całokształt działalności. Kandydata do tytułu można zgłosić do końca marca na naszej stronie  w zakładce Kanaba Cup.

Głosowanie na Osobowość Roku będzie się odbywało podczas targów, a zwycięzca zostanie ogłoszony w niedzielę i otrzyma otrzyma trofeum, podziękowania na papierze konopnym oraz upominki. Zwycięzcy mogą również liczyć na wsparcie promocyjne w naszych social mediach oraz zaprzyjaźnionych portalach i stronie Kanaba Fest.

Na nagrody mogą liczyć również sami głosujący, więc warto oddać głos na jednego z kandydatów!

Doceniamy dobre produkty

Lubimy piękne bongosy, grindery oraz gadżety, korzystamy z konopnych kosmetyków, dobry susz cieszy ciało i duszę. Po prostu lubimy dobre i chcemy to nagrodzić. Temu służy kolejna kategoria:

Produkt Roku 

Innowacyjne rozwiązania, a może właśnie powrót do klasyki. Wygoda, świetna jakość, nieokiełznana fantazja – nasi sędziowie wezmą pod uwagę wszystko, co cenimy w dobrych produktach. W konkursie mogą wziąć udział produkty zawierające kannabinoidy lub kwasy kannabinoidowe, rzeczy zrobione z materiału pochodzącego z konopi. Przyjrzymy się też wszystkiemu, co służy do “konsumpcji” konopi (fajki wodne, waporyzatory, młynki, etc.).

Najlepsze Stoisko

I na końcu: stoisko. Każda pełnoletnia osoba, która posiada bilet, będzie mogła za pomocą umieszczonego w przestrzeni targów kodu QR dostać się na stronę z ankietą. Tam można zagłosować na stoisko, które podbiło nasze serce. Najciekawsze opinie nagrodzimy konopnymi nagrodami. W obiegłym roku nagrodę wygrał sklep Dym_pl, który w tym wystawi się na targach bez żadnych opłat. To samo czeka tego rocznego zwycięzcę.

Zgłaszajcie, głosujcie, poznawajcie nowe produkty, firmy, osobowości i dobrze się bawcie 🙂 

A jeżeli chcecie poznać wszystkie szczegóły konkursów, to tutaj znajdziecie regulamin. 

PS W przyszłym roku otwarta zostanie jeszcze jedna kategoria: Najlepszy Susz CBD/CBG. Liczymy na to, że nasz rynek będzie gotowy na rywalizację w tej kategorii i pojawi się dużo silnych zawodników.