Przegląd najciekawszych marek konopnych

Nie od dziś wiadomo, że konopie to rośliny wszechstronne. Ich plony można wykorzystać w najróżniejszy sposób, przybywa też branż, które różnorako korzystają z ich potencjału. Przykładamy szczególną wagę do tego, aby docierać do topowych konopnych marek, które wyróżniają się jakością oferowanych produktów. Dzięki temu odwiedzając targi Kanaba Fest możesz mieć pewność, że zaopatrzysz się w wyselekcjonowane towary, od suplementów, przez kosmetyki, vaporyzatory, po nawozy i lampy do uprawy roślin. Oferta wielu ze wspomnianych tu marek przekracza jedną kategorię, dlatego starając się przybliżyć ich asortyment, dodajemy ich do kilku.

Zdrowie

O swoje zdrowie i samopoczucie możemy dbać na wiele sposobów. Nie od dziś wiadomo, że to, co najlepsze dla naszego ciała i umysłu, daje nam Matka Natura. Poznaj marki, które oferują ogromny wybór naturalnych produktów wykonywanych z konopi: susz CBD, olejki, suplementy diety, liquidy full spectrum i słodycze.

Olejki CBD, susze i liquidy

Ci wystawcy zaoferują Ci najrozmaitsze konopne produkty bogate w to, co w konopiach najlepsze i najzdrowsze.

LiRoyal, Sativa Poland, CBDmed, Cannabication, Konopny Druid, ROICAN, Konopny Buch, Kombinat Konopny, HUBburger, Dr Ziółko, Hemp Plant, Śląskie Zioło, Marihuana Light, Om Cannabis, Holikana, Adriatican, Everest High CBD, Santa Maria, Herbonia, Hemp Center, Cure Point, Magic Shop

Jedzenie i napoje

Słodkie i zdrowe? To nie musi się wykluczać. Pralinki, ciastka, miody, cukierki, lizaki, czekolady… A może lemoniada lub konopne piwo na orzeźwienie? Do tego nie trzeba nikogo namawiać. A może mąka konopna, oleje lub nasiona do spożycia? Jeżeli jeszcze nie wprowadziłeś_łaś konopi do kuchni, warto to zmienić.

Haze Lemoniade, Everest High CBD, Hemp Center, Hemps.beer, Magic Shop, Cure Point

Kosmetyki

CBD dzięki w 100% naturalnemu, roślinnemu pochodzeniu, nie powoduje alergii i podrażnień – może być stosowany nawet w pielęgnacji wrażliwej skóry dziecka. Ekstrakty z konopi mogą być stosowane w produkcji balsamów do ciała, olejków do kąpieli, serum pod oczy czy kremów do twarzy.

Kombinat Konopny,  HUBburger, Marihuana Light, Everest High CBD, Herbonia, Hemp Center, Magic Shop

Uprawa

Nawozy, oświetlenie, podłoża, sprzęt: wszystko potrzebne do tego, by cieszyć się pięknymi roślinami.

W uprawie roślin najważniejsza jest pasja i miłość oraz chęć dzielenia się nimi ze światem. Te składniki są podstawą produktów Canna, holenderskiej firmy, której produkty zapewnią wszystko to czego potrzeba, aby zmaksymalizować plony i radość z uprawy. W jej ofercie znaleźć można więc nie tylko podłoża i odżywki, ale przede wszystkim specjalistyczną wiedzę i porady.

Marką, którą również możemy polecić jest Hesi, producent gamy nawozów na każdą fazę wzrostu rośliny, do uniwersalnego zastosowania.

Inne polecane przez nas marki to:

GrowBox.pl, Terra Aquatica, Hemp.pl, Advanced Nutrients, Mills Nutrients, Hortitec, Bilberry

Nasiona

A skoro o uprawie mowa, nie może zabraknąć nasion. Wszystko zaczyna się od nasionka. To tutaj odnajdziecie najlepsze genetyki zamknięte w pestkach.

Szczególnie polecamy Seven Seeds. Na początku była pestka. I jeśli chcecie zobaczyć jakie pestki ewoluowały po kilkunastu latach poszukiwania najlepszych genetyk o dużej zawartości CBD, to stoisko Seven Seeds jest dla Was. Feminizowane, stabilne, starannie dobierane, bogate w ciekawe profile terpenowe nasiona. Warto zaopatrzyć się w coś z ich kolekcji.

Polecamy także:

Doctor’s Choice, Kombinat Konopny, Breed Bros, Dr Ziółko, Conscious Genetics, Marihuana Light

Doctor’s Choice

Akcesoria

Organiczne bletki, węglowe filtry, fantazyjne bonga, nowoczesne vaporyzatory, ręcznie dmuchane lufki i akcesoria do aromaterapii. A może szukasz inhalatorów? Jakolwiek byście nie kręcili, czymkolwiek nie mielili, vaporyzowali czy klasycznie palili to stoiska naszych wystawców zapewnią wszystkie akcesoria, potrzebne materiały, gadżety i nowości potrzebne do relaksacji. Piękne i użyteczne, a do tego świetnej jakości.

Jeżeli chodzi o bibułki, to w tym roku mamy wyjątkowo szeroki wybór. Stawkę otwiera Mascotte, czyli bibułki, glizy, filtry (niemal) wszystkich rozmiarów i kolorów. Są holenderską firmą rodzinną, której przyświeca jeden cel: produkcja perfekcyjnych bibułek dla osób, które same chcą tworzyć swoje chwile przyjemności. Jak sami deklarują: zero kompromisów.

Ale to nie wszystko, koniecznie zajrzyjcie na stoisko OCB. Od 1822 pracuje z papierem, więc ma gigantyczne doświadczenie w robieniu jakościowych produktów. Znajdziesz na ich stoisku bibułki: konopne, bambusowe, lniane, rzemieślnicze, niebielone… do koloru, do wyboru.

Polecamy także:

ROOR, Vaporshop, Dym.pl, Sativa Poland, Konopny Buch, Muud, Everest high cbd, Hemp Center, Novobilska Pracownia Szkła, Palmero, Magic Shop

Ubrania

Konopne tkaniny mają długą tradycję w Polsce. Wygodne, ekologiczne i wytrzymałe. Po latach zapomnienia powracają w wielkim stylu! I będziecie je mogli kupić na Kanabie.

Santa Maria, Green Familia Store, Everest high CBD

Usługi

Edukacja, ogłoszenia o pracę, laboratoria, a nawet NFT. Nieważne czy chcecie wprowadzić jakiś produkt do sklepu i sprawdzić dla Waszych klientów jego jakość. A może chcecie anonimowo przebadać własny susz, aby wiedzieć, co też wyrosło w tych kwiatkach. Albo potrzebujecie wsparcia w biznesie konopnym lub szukacie pracy przy kwiatkach? Tutaj znajdziecie wszystkie niezbędne narzędzia, aby działać w konopnej branży.

Zieloni Handlowcy, Cannalabs, A-Sense, EuCannaJobs, HUBburger, Konopny Farmaceuta