Kanaba Fest 2023 nadciąga!

Majówka na zielono

Nie patrzcie teraz za okno: na luty, śnieg, pluchę i ludzi w kurtkach. Przenieśmy się  myślami w czasie i przestrzeni.

Jest maj, jest ciepło i zielono, jesteście w Katowicach. W promieniach słońca kierujecie się do Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Brzmi poważnie, ale to miejscówka, która skradła nasze serducha, więc liczymy, że skradnie i Wasze. Leży ona w samym sercu Strefy Kultury, w sąsiedztwie kultowego Spodka.

Wchodzicie i szok, cały MCK porósł konopiami. Bo tam właśnie 6-7 maja odbędą się największe targi konopne w kraju, czyli Kanaba Fest!

Jeśli byliście już kiedyś na Kanaba Fest, to może Wam się wydawać, że wiecie, czego się spodziewać. Ale pomnóżcie to doświadczenie razy dwa. Bo o tyle zwiększyliśmy dla Was powierzchnię naszych targów konopnych.

MCK jest ogromny, chociaż i tak liczymy na Was i na to, że zapełnimy salę, czyli zgromadzimy 15 tys. gości.

Kanaba Fest 2023 – czego się spodziewać?

Przede wszystkim Kanaba to wystawcy z całej Polski i nie tylko. Masa zróżnicowanych produktów. Jeśli szukacie czegoś dla siebie, bliskich, jesteście pacjentami MM, jesteście w konopiach nowi, to w ogromie pasjonatów, którzy tworzą firmy wystawiające się na Kanabie na bank coś dla siebie znajdziecie.

Ale to nie wszystko. Bo Kanaba to też okazja do rozmów z ekspertami, edukatorami, aktywistami, których złapać będzie można nie tylko na hali, ale także w bezpłatnej strefie edukacyjnej, gdzie poruszać będziemy ważne i aktualne tematy z konopnego świata.

To nadal nie wszystko! Bo czeka Was możliwość wybrania razem z nami m.in. najlepszego stoiska oraz osobowości roku podczas naszego konkursu Kanaba Cup. Jeśli przyjeżdżacie z całą rodziną, łącznie z dziećmi, również zapraszamy, bo przygotowaliśmy Kid Zone. Będą także warsztaty (jak zrobić cegłą lub papier z konopi, jak konopie wpływają na urodę, z czym się je je?)  i atrakcje. Będzie również specjalna strefa dla pacjentów, gdzie spojrzymy na konopie z medycznego punktu widzenia oraz strefa beauty. 

Dodatkowo (tak, to nie koniec) strefa chillu (a jak!) i after party. Zapraszamy.